0
0

Ваш кошик порожній :(

Представлений на початку місяця Samsung Galaxy Note20 Ultra вже встиг побувати героєм багатьох оглядів, і нарешті, добрався до популярного YouTube-каналу JerryRigEverything. Техноблогер Зак Нільсон за традицією піддав пристрій різних видів екстремальних впливів, приділивши особливу увагу новому захисному покриттю дисплея.

Однією з особливостей флагманського гаджета стало використання скла Gorilla Glass Victus, яке було анонсовано як саме стійке до подряпин покриття в портфоліо компанії Corning. Щоб перевірити це твердження, Нільс обробив дисплей інструментами різного ступеня твердості за шкалою Мооса, і в результаті виніс свій фірмовий вердикт «Scratches at level 6 with deeper grooves at level 7» - сліди впливу почали з'являтися вже на позначці 6, як і у випадку з попередніми поколіннями фірмових стекол. Резюмуючи тест, блогер зазначив, що кращі результати може показати тільки сапфірове скло, яке давно не з'являлося на ринку смартфонів.

Наступною «жертвою» Нільсона стало фірмове електронне перо. Всередині його наконечника виявився датчик тиску, що забезпечує різну товщину ліній при використанні аксесуара. Зламавши S Pen навпіл, блогер продемонстрував конденсатор, здатний за кілька секунд зарядки забезпечити стилуса автономність до 30 хвилин.

Завдяки тому, що тильна кришка Note20 Ultra виготовлена ​​з міцного скла і корпус має алюмінієву рамку, зігнути смартфон блогеру не вдалося, навіть доклавши значних зусиль. А ось випробування вогнем новинці виявилося не під силу - після «обробки» запальничкою на екрані залишився темний слід навіть після охолодження матриці.

Джерело: youtube.com