0
0

Ваш кошик порожній :(

Переконавшись в міцності Galaxy Z Fold3, популярний технолобгер з YouTube-каналу JerryRigEverything Зак Нельсон взявся за інший складаний смартфон Samsung. Він перевірив, чи готова розкладачка Galaxy Z Flip 3 до суворих повсякденним випробувань, з якими вона може зіткнутися в реальному житті.

Зовні Galaxy Z Flip 3 захищений традиційним загартованим склом, яке дряпається так само, як і у будь-якого іншого сучасного смартфона. А ось всередині використовується так зване гнучке скло, яке як і раніше не відрізняється міцністю - навіть від нігтя на ньому з'являються помітні вм'ятини. Зовнішній екран без проблем переживає нетривалий контакт з вогнем, а ось покриття внутрішнього екрану просто починає плавитися.

З міцністю у розкладачки все в повному порядку: блогеру не вдалося зламати корпус, вигинаючи його у зворотний бік. Наостанок смартфон посипали землею упереміш з невеликими камінням. Однак Samsung помітно поліпшила шарнір в місці згину в порівнянні з попереднім поколінням, так що і це досить суворе випробування апарат зумів пережити без особливих проблем.