0
0

Ваш кошик порожній :(

Виробники смартфонів продовжують активно розвивати напрямок гнучких пристроїв. Бажаючи зробити такі гаджети більш довговічними, компанії впроваджують нові технології при розробці екранів наступного покоління. Відповідно до недавньої витоку, свої патенти на створення гнучких матриць з підвищеною «живучістю» подали відразу два ТехноГігант - LG і Samsung.

За даними джерел мережі, LG Display розробила новий метод виробництва дисплеїв. Технологія повинна звести до мінімуму утворення складок, що виникають при багаторазовому згинанні екрану, що складається з декількох шарів. Зазвичай на лінії згину створюється механічна напруга, внаслідок чого відбувається деформація підкладки. Запатентований метод LG Display передбачає використання «контрольного шару», який виконує роль амортизатора, запобігаючи утворенню складок.

Аналогічним шляхом пішла і Samsung Display, але в якості амортизатора вендор планує використовувати спеціальний клей, здатний змінювати силу зчеплення при деформації. Таким чином, в складеному стані панель втрачає свою адгезійну міцність і відділяється від опори, а в розгорнутому вигляді відновлює її.

«Використовується чутливий до тиску клей (PSA), який склеюється або розділяється при низькому тиску, що збільшує довговічність панелі за рахунок зняття напруги», - йдеться в заявці на патент компанії Samsung Display.

Який з цих патентів першим побачить світло, і коли виробники планують представити подібні дисплеї, джерело не повідомляє.

Джерело: gizmochina.com