0
0

Ваш кошик порожній :(

І без того величезний асортимент виробника електроніки Xiaomi поповнився ще одним оригінальним гаджетом. На краудфандінговой майданчику Youpin з'явилася кампанія зі збору інвестицій на кишеньковий принтер PrinterPods. Ідея пристрою полягає в тому, що з його допомогою можна друкувати малюнки практично на будь-яких предметах і поверхнях.

За заявою Xiaomi, PrinterPods дозволяє наносити зображення на чашки, комп'ютери, одяг, шкіру і багато іншого. При цьому пристрій можна використовувати і як традиційний принтер, розкриваючи текст на звичайному папері. У PrinterPods застосовуються спеціальні чорнило, які не бояться вологи і легко наносяться на будь-які поверхні без патьоків і необхідності тривалого висихання. При цьому поверхня, на яку наноситься малюнок, необов'язково повинна бути плоскою.

Довжина корпусу гаджета складає всього 95 міліметрів. Усередині PrinterPods встановлений картридж. В асортименті Xiaomi є різні чорнило: від надстійких до їстівних і видимих ​​виключно при опроміненні ультрафіолетом.

Вартість новинки становить $ 72.

Джерело: gizmochina.com