0
0

Ваш кошик порожній :(

Аналітична компанія Strategy Analytics опублікувала звіт про глобальні продажі ноутбуків, які показали в поточному році відчутний приріст порівняно з 2019-м. У топ-5 виробників потрапила навіть не відрізняється цінової скромністю Apple, а на частку двох популярних брендів і зовсім припала майже половина всіх світових продажів.

Згідно зі звітом аналітиків, у другому кварталі 2020 року біля 50% реалізацій ноутбуків припали на моделі виробництва HP і Lenovo, яка стала лідером рейтингу з показником 25%, або 13,6 мільйона штук. Американська компанія продемонструвала трохи менший обсяг поставок - 24,8% (13,4 мільйона примірників). За ними з великим відривом слідують Dell (15,6%), Apple (8,5%) і Acer (6,7%). Решта 19,4% припали на всіх інших виробників портативних ПК, разом узятих.

Підвищений попит, на думку експертів, пояснюється сплеском популярності доступних моделей ноутбуків для роботи та навчання на «удалёнке» в зв'язку з пандемією коронавируса. Чи буде тривати така тенденція в подальшому, автори звіту поки не прогнозують.

Джерело: gizmochina.com